międzynarodowe bilety autokarowe

Wyszukiwarka połączeń
Rodzaj biletu
  • w jedną stronę
  • w obie strony
  • open
Kraj wyjazdu:
Kraj docelowy:
Miasto wyjazdu:
Miasto docelowe:
Data wyjazdu:
Data powrotu:
Ilość osób:

Przepraszamy brak aktywnych połączeni dla podanych parametrów wyszukiwania, bardzo prosimy o wybór innego połaczenia.

Proszę o rozpoczęcie nowego wyszukiwania


Inline - modal window

 

proszę czekać szukam połączenia

 

Zadzwoń do nas 801 00 70 90 lub (+48 32) 445 70 90
0% prowizji !!

WIELKA BRYTANIA

Przejazdy autobusowe do niektórych miejscowości realizowane są sezonowo, dlatego też połączenia mogą nie występować w wyszukiwarce.

Wielka Brytania leży w Europie Zachodniej i jest unitarnym państwem wyspiarskim. W skład Wielkiej Brytanii wchodzą: Anglia, Walia i Szkocja oraz Irlandia Północna. Kraj ten otaczają wody Oceanu Atlantyckiego na zachodzie i północy, Morza Północnego na wschodzie, kanał La manche na południu oraz Morze Irlandzkie na zachodzie.

Rezerwacji biletu autobusowego mogą Państwo dokonać on-line, korzystając z wyszukiwarki połączeń.

Zdecydowanie największą atrakcją Wielkiej Brytanii jest jej stolica – Londyn. To największe i najważniejsze centrum biznesowe, finansowe i kulturalne. Znajdują się tutaj wspaniałe zabytki, takie jak: the Tower of London, obserwatorium astronomiczne w Greenwich, Królewskie Ogrody Botaniczne oraz Pałac Westminster ze słynnym Big Benem, Westminster Abbey i Kościół św. Małgorzaty. Zabytki te zostały wpisane na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO. Obecnie w w jednym z z budynków Westminster Hall znajduje się brytyjski parlament. Równie imponującyymi zabytkami są: Pałac Buckingham, królewskie ogrody Kensigton Gardens oraz miasteczko Greewich z największym Muzeum Morskim na świecie. Warto również odwiedzić rozrywkową dzielnicę Londynu – West End z Leicester Square, gdzie odbywają się światowe premiery filmowe. Oprócz tego znajduje się tu wiele ważnych teatrów, kin i restauracji oraz najdłuższa na świecie ulica Oxford Street z eksluzywnymi sklepami światowych marek. Godny przypomnienia jest ogromny zwodzony most Tower Bridge. Mimo tego, że Londyn jest nowoczesna metropolią, nie brak tutaj zieleni w misternie zaprojektowanych królewskich parkach i ogrodach. Walia i Szkocja to natomiast krainy bogate w przyrodę i piękne widoki. Na ich terenach rozsianych jest wiele historycznych zamków i jezior, tworząc niezwykły klimat. Wielkim zainteresowaniem wśród turystów cieszy się legendarne jezioro Loch Ness w Szkocji, które sławę swą zawdzięcza pogłoskom o rzekomo ukrytym stworze, zamieszkującym jego głębiny.