międzynarodowe bilety autokarowe

Wyszukiwarka połączeń
Rodzaj biletu
  • w jedną stronę
  • w obie strony
  • open
Kraj wyjazdu:
Kraj docelowy:
Miasto wyjazdu:
Miasto docelowe:
Data wyjazdu:
Data powrotu:
Ilość osób:

Przepraszamy brak aktywnych połączeni dla podanych parametrów wyszukiwania, bardzo prosimy o wybór innego połaczenia.

Proszę o rozpoczęcie nowego wyszukiwania


Inline - modal window

 

proszę czekać szukam połączenia

 

Zadzwoń do nas 801 00 70 90 lub (+48 32) 445 70 90
0% prowizji !!

WĘGRY

Przejazdy autobusowe do niektórych miejscowości realizowane są sezonowo, dlatego też połączenia mogą nie występować w wyszukiwarce.

Węgry znajdują się w Europie Środkowej. Państwo to znane jest głównie ze swych wód termalnych, licznych uzdrowisk i aquaparków, które przyciągają licznych turystów przez cały rok.

Rezerwacji biletu autobusowego mogą Państwo dokonać on-line, korzystając z wyszukiwarki połączeń.

W sezonie letnim słoneczna pogoda na Węgrzech jest gwarantowana, dlatego warto wybrać się na tzw. węgierskie morze, czyli największe j jezioro Europy Środkowej – Balaton. Znajduje się tu również największe na świecie jezioro termiczne – Heviz. Amatorzy sportów wodnych i kąpieli słonecznych będą zadowoleni z pobytu na Węgrzech, ale i również miłośnicy zabytków znajdą tu wiele cennych atrakcji. Należy odwiedzić przede wszystkim stolicę tego kraju – Budapeszt. Jest to jedna z największych metropolii w całej Europie Środkowej, położona nad rzeką Dunaj, gdzie nie brak miejsc rozrywki, licznych restauracji i pubów. Warto zobaczyć także zabytkowy most nad Dunajem, Park Pomników, Pałac Cudów z atrakcjami dla dzieci, ogród zoologiczny oraz największe w Europie Środkowej Oceanarium- Tropicarium. Oazą ciszy i spokoju jest Wyspa św. Małgorzaty z wieloma kąpieliskami i źródłami termalnymi. Wiele zabytków i pięknych widoków czeka na zwiedzających także w Debrecznie i Miszkolcu – miastach uzdrowiskach. Godny polecenia jest również Pecz z wieloma imponującymi meczetami, katedrą z czterema wieżami i wczesnochrześcijańskimi katakumbami. Węgrzy to ludzie otwarci i z temperamentem, a ich rodowita kuchnia charakteryzuje się niebywałą wyrazistością smaków. Bardzo popularne są tutaj ostre potrawy z dodatkiem wszelkiego rodzaju papryk, np. leczo, znane i również w Polsce. Jednakże najbardziej jednak kojarzone z Węgrami jest białe deserowe wino Tokaji, które można zakosztować w licznych winiarniach i restauracjach. Popularna jest także węgierska wódka palinka i gorzki likier Unicum.