międzynarodowe bilety autokarowe

Wyszukiwarka połączeń
Rodzaj biletu
  • w jedną stronę
  • w obie strony
  • open
Kraj wyjazdu:
Kraj docelowy:
Miasto wyjazdu:
Miasto docelowe:
Data wyjazdu:
Data powrotu:
Ilość osób:

Przepraszamy brak aktywnych połączeni dla podanych parametrów wyszukiwania, bardzo prosimy o wybór innego połaczenia.

Proszę o rozpoczęcie nowego wyszukiwania


Inline - modal window

 

proszę czekać szukam połączenia

 

Zadzwoń do nas 801 00 70 90 lub (+48 32) 445 70 90
0% prowizji !!

SZWECJA

Przejazdy autobusowe do niektórych miejscowości realizowane są sezonowo, dlatego też połączenia mogą nie występować w wyszukiwarce.

Szwecja znajduje się w Europie Północnej i zaliczana jest do państw skandynawskich. Klimat jest tutaj umiarkowany, a w północnej części kraju chłodny.

Rezerwacji biletu autobusowego mogą Państwo dokonać on-line, korzystając z wyszukiwarki połączeń.

Największą atrakcją jest stolica – Sztokholm. To niezwykle nowoczesne miasto położone na wyspach, w którym na każdym kroku stosowane są nowoczesne rozwiązania, mające ułatwić codzienne życie. Wszechobecny jest tutaj dostęp do Internetu i nowoczesnych technologii, a w każdym pensjonacie i hotelu można z łatwością porozumieć się w języku angielskim. Największą atrakcją Sztokholmu jest rynek starego miasta - Stortorget oraz ratusz miejski ze Złotą Salą. Warto również zwiedzić Sotkyran, katedrę królewską, Pałac Królewski oraz muzeum z rekonstrukcją średniowiecznego życia. Sztokholm tętni życiem nawet w nocy. Ogrom restauracji, pubów i dyskotek dostarczy rozrywki nawet najbardziej wymagającym imprezowiczom. Szwedzi szczególnie dbają o przyrodę, dlatego nawet w miastach rośnie pełno drzew, dla których zostawione zostały specjalnie wyznaczone przestrzenie. Najwięcej dzikiej przyrody można podziwiać na północy Szwecji. W mieście Kiruna znajduje się wspaniały Hotel Lodowy, zbudowany z lodu i śniegu, wypełniony lodowymi meblami. Warto również odwiedzić wioskę Gasa, zamieszkałą przez Lapończyków, gdzie można zapoznać się z kulturą tych ludzi oraz spróbować regionalnych specjałów, np. suszonego mięsa renifera. Z powodu długich zim, bardzo popularne są potrawy wysoko solone i suszone. Oprócz tego jada się tu szczególnie ryby różnego rodzaju.