międzynarodowe bilety autokarowe

Wyszukiwarka połączeń
Rodzaj biletu
  • w jedną stronę
  • w obie strony
  • open
Kraj wyjazdu:
Kraj docelowy:
Miasto wyjazdu:
Miasto docelowe:
Data wyjazdu:
Data powrotu:
Ilość osób:

Przepraszamy brak aktywnych połączeni dla podanych parametrów wyszukiwania, bardzo prosimy o wybór innego połaczenia.

Proszę o rozpoczęcie nowego wyszukiwania


Inline - modal window

 

proszę czekać szukam połączenia

 

Zadzwoń do nas 801 00 70 90 lub (+48 32) 445 70 90
0% prowizji !!

SŁOWACJA

Przejazdy autobusowe do niektórych miejscowości realizowane są sezonowo, dlatego też połączenia mogą nie występować w wyszukiwarce.

Słowacja jest krajem bardzo atrakcyjnym turystycznie. Piękne górskie krajobrazy, jeziora oraz ogromne zaplecze sportowo-rekreacyjne przyciągają turystów z całej Europy. Znajduje się tu również wiele cenionych zabytków, zaliczanych do UNESCO.

Rezerwacji biletu autobusowego mogą Państwo dokonać on-line, korzystając z wyszukiwarki połączeń.

Po całym kraju rozsiane są liczne zamki i grody. Będąc na Słowacji, warto zwiedzić jaskinie krasowe, lodowe i argonitowe, które są jedną z największych atrakcji Tatr Słowackich. Spośród najpiękniejszych wymienić należy: Jaskinię Bielską z urokliwymi jeziorami jaskiniowymi, strzelistymi stalaktytami i stalagmitami; ogromną Demianowską Jaskinię Wolności, zaliczaną do najpiękniejszych w Europie; a także najcenniejszą na świecie Dobszyńską Jaskinię Lodową. Równie interesującą atrakcją tego kraju są gorące źródła o leczniczych właściwościach w kąpieliskach termalnych. Najwięcej kąpielisk termalnych znajduje się w Poprawdzie, Beszeniowej oraz w słynnej Tatralandii z ogromnym Aquaparkiem. Wielką popularnością cieszą się tutejsze sanatoria i uzdrowiska, odwiedzane każdego roku przez rzesze turystów. Piękne Tatry, liczne szlaki piesze oraz stoki narciarskie przyciągają turystów przez cały rok. Będąc na Słowacji, obowiązkowo należy zobaczyć Bratysławę z bogatą architekturą wiedeńskiego baroku i współczesną europejską. Największym zabytkiem jest tutaj Zamek Bratysławski, położony nad Dunajem. Równie imponującymi zabytkami są : Bańska Szczawnica, Zamek Spiski, renesansowe miasto Bardejov oraz wiele cerkwi i drewnianych kościółków. Popularną atrakcją Słowacji jest także Jezioro Orawskie,znajdujące się przy granicy z Polską. Słowacy rzadko spędzają czas nad jeziorami, dlatego na ich czystych brzegach bardzo często spotkać można Polaków. Odwiedzając ten piękny kraj, warto spróbować regionalnych serków i potraw, a także słowackiego piwa.