międzynarodowe bilety autokarowe

Wyszukiwarka połączeń
Rodzaj biletu
  • w jedną stronę
  • w obie strony
  • open
Kraj wyjazdu:
Kraj docelowy:
Miasto wyjazdu:
Miasto docelowe:
Data wyjazdu:
Data powrotu:
Ilość osób:

Przepraszamy brak aktywnych połączeni dla podanych parametrów wyszukiwania, bardzo prosimy o wybór innego połaczenia.

Proszę o rozpoczęcie nowego wyszukiwania


Inline - modal window

 

proszę czekać szukam połączenia

 

Zadzwoń do nas 801 00 70 90 lub (+48 32) 445 70 90
0% prowizji !!

SERBIA

Przejazdy autobusowe do niektórych miejscowości realizowane są sezonowo, dlatego też połączenia mogą nie występować w wyszukiwarce.

Serbia jest państwem położonym w Południowej Europie, nie posiadającym dostępu do morza. To kraj wielonarodowy, w którym oprócz rodowitych Serbów zamieszkują Węgrzy, Boszniacy, Romowie, Chorwaci, Słowacy, Czarnogórcy i Romowie. Serbowie to ludzie przychyli i mili, szczególnie wobec turystów, z łatwością porozumiewają się z nimi również w języku angielskim.

Rezerwacji biletu autobusowego mogą Państwo dokonać on-line, korzystając z wyszukiwarki połączeń.

 

Stolicą i najważniejszym miastem Serbii jest Belgrad. Tutaj mają miejsce liczne festiwale, produkcje filmowe i wydarzenia kulturalne. Będąc w tym mieście, należy zobaczyć przede wszystkim ulicę Skadarlija, skupiającą wokół siebie największe zabytki i stylowe restauracje. Znajduje się tu Muzem Narodowe, Parlament Serbii, Teatr Narodowy, zabytkowy Zemun, twierdza Kalemegdan, liczne cerkwie oraz wiele innych interesujących obiektów. Warte polecenia jest również Smederevo, gdzie wznosi się jedna z największych w Europie twierdza z bastionami i murami obronnymi. Jadąc w kierunku Bułgarii, natkniemy się na piękny zamek na wysokiej skale – Golubac. To perła serbskiej architektury i jeden z najpiękniejszych zamków w Europie. Warto również odwiedzić rejony Kragujevaca z licznymi klasztorami oraz malowniczą Dolinę Ibaru. Serbia bogata jest także w przyrodę i parki narodowe. Jednym z najpiękniejszych jest położony na wschodzie Narodowy Park Djerdap z najdłuższym i najgłębszym w Europie przełomem rzeki, a także Narodowy Park Kopaonik, położóny w masywie gór o tej samej nazwie. Znajduje się tu wiele wyciągów i tras narciarskich, obleganych zimą przez wielbicieli sportów zimowych. Dania kuchni serbskiej to przeważnie potrawy śródziemnomorskie oraz grillowane mięso, nadziewane warzywa i kebaby. Można skosztować tutaj znanego wina smederevskiego, tzw. Smederevki.