międzynarodowe bilety autokarowe

Wyszukiwarka połączeń
Rodzaj biletu
  • w jedną stronę
  • w obie strony
  • open
Kraj wyjazdu:
Kraj docelowy:
Miasto wyjazdu:
Miasto docelowe:
Data wyjazdu:
Data powrotu:
Ilość osób:

Przepraszamy brak aktywnych połączeni dla podanych parametrów wyszukiwania, bardzo prosimy o wybór innego połaczenia.

Proszę o rozpoczęcie nowego wyszukiwania


Inline - modal window

 

proszę czekać szukam połączenia

 

Zadzwoń do nas 801 00 70 90 lub (+48 32) 445 70 90
0% prowizji !!

POLSKA

Przejazdy autobusowe do niektórych miejscowości realizowane są sezonowo, dlatego też połączenia mogą nie występować w wyszukiwarce.

Polska jest położona w Europie Środkowej, nad Morzem Bałtyckim. Dzięki swemu położeniu i ukształtowaniu terenu jest krajem atrakcyjnym turystycznie. Na Północy największą atrakcją jest dostęp do morza, rozległe plaże i wyspa Wolin, na południu natomiast pasma Sudetów, Karpat i Gór Świętokrzyskich. 

Rezerwacji biletu autobusowego mogą Państwo dokonać on-line, korzystając z wyszukiwarki połączeń.

Amatorzy zabytków powinni odwiedzić największe miasta Polski: Warszawę, Kraków, Poznań, Gdańsk, Wrocław i Katowice. Warszawa znajduje się w samym sercu Polski i jest jej stolicą. Można zwiedzić w niej wiele cennych muzeów, np. Muzeum Fryderyka Chopina, Muzeum Powstania Warszawskiego, a także zachwycające Łazienki Królewskie z bujną zielenią i piękną architekturą. Ważnym zabytkiem jest także Pałac Kultury i Nauki, z którego można zobaczyć panoramę miasta oraz centrum Nauki Kopernik. Symbol Warszawy to słynna syrenka, której pomnik znajduje się na Rynku, otoczonym pięknymi zabytkowymi kamienicami. Warszawa to stosunkowo młode miasto, a korzeni dawnej Polski należy szukać przede wszystkim w Krakowie - mieście historii i kultury z doskonale zachowanym Starym Miastem i szeregiem wspaniałych zabytków. Warto zobaczyć tutaj rynek oraz królewski Wawel, będący niegdyś siedzibą polskich władców. Na całym świecie znane są również krakowskie sukiennice i Kościół Mariacki. Oprócz zabytkowych miast, Polska bogata jest w bujną przyrodę, góry i wiele Parków Narodowych, których nie sposób wyliczyć wszystkich. Z najbardziej znanych należy wymienić: Puszczę Białowieską z okazami żubrów, Jurajski Park Narodowy i Tatrzański Park Narodowy. Największym powodzeniem cieszy się ten ostatni ze względu na wspaniałe polskie Tatry, liczne szlaki górskie, jeziora polodowcowe, kurorty narciarskie, a także okoliczne miejscowości z wieloma atrakcjami da turystów. Najbardziej znanym miastem w Tatrach jest Zakopane, gdzie znajdują się słynne Krupówki z tradycyjnymi restauracjami oraz baseny termalne i wiele miejsc noclegowych. Kuchnię polską nie można sklasyfikować w sposób oczywisty, bowiem w każdym regionie popularne są różne potrawy, a regionów tych jest wiele i każdy z nich ma inną tradycję. W górach popularne są sery z owczego mleka - oscypki i bundz, na Śląsku powodzeniem cieszy się żur i krupniok,a na Kaszubach i nad morzem królują ryby w różnej postaci. Za typowo polskie dania uchodzą również potrawy z wieprzowiny i gotowanych warzyw.