międzynarodowe bilety autokarowe

Wyszukiwarka połączeń
Rodzaj biletu
  • w jedną stronę
  • w obie strony
  • open
Kraj wyjazdu:
Kraj docelowy:
Miasto wyjazdu:
Miasto docelowe:
Data wyjazdu:
Data powrotu:
Ilość osób:

Przepraszamy brak aktywnych połączeni dla podanych parametrów wyszukiwania, bardzo prosimy o wybór innego połaczenia.

Proszę o rozpoczęcie nowego wyszukiwania


Inline - modal window

 

proszę czekać szukam połączenia

 

Zadzwoń do nas 801 00 70 90 lub (+48 32) 445 70 90
0% prowizji !!

NIEMCY

Przejazdy autobusowe do niektórych miejscowości realizowane są sezonowo, dlatego też połączenia mogą nie występować w wyszukiwarce.

Niemcy leżą w Europie Zachodniej i jest to najbardziej zaludnione państwo Europy. Od północy sięga Morza Bałtyckiego i Północnego. Kraj ten dzieli się na 16 bundeslandów (regionów), z których każdy ma inną specyfikę.

Rezerwacji biletu autobusowego mogą Państwo dokonać on-line, korzystając z wyszukiwarki połączeń.

Najczęściej Niemcy odwiedzane są przez Polaków, których coroczną liczbę szacuje się na około 1 mln. W Niemczech bardzo ważną rolę odgrywają uzdrowiska. W całym kraju znajduje się aż 30 miejscowości uzdrowiskowych. Z bardziej znanych regionów należy wymienić: słynące z dawnych kopalń i pomników przyrody Zagłębie Ruhry, folklorystyczną Bawarię, górzysty Schwarzwald z Jeziorem Bodeńskim, Góry Harz, Nadrenia Północna-Westfalia oraz słynące z wydobycia srebra Rudawy. Jednakże najpopularniejszym miejscem docelowym dla turystów jest stolica Niemiec – Berlin. Będąc w Niemczech warto odwiedzić najbogatszy europejski pałac – Zwinger z licznymi barokowymi pawilonami i ozdobami. Wielka atrakcją Niemiec jest wzniesiony w Bawarii Zamek Neuschwanstein, przypominający bajkowy pałac, o wyglądzie zapierającym dech w piersiach. Równie imponującym zabytkiem jest gotycka Katedra w Kolonii ogromnych rozmiarów. Kuchnia niemiecka jest dosyć prosta, ale i także ciężka. Jada się tu dużo mięsa i sosów, szczególnie w regionie Bawarii. Tutaj też, w Monachium odbywa się słynny festiwal piwa Oktober Fest, na który zjeżdżają miłośnicy chmielowego napoju z całego świata.