międzynarodowe bilety autokarowe

Wyszukiwarka połączeń
Rodzaj biletu
  • w jedną stronę
  • w obie strony
  • open
Kraj wyjazdu:
Kraj docelowy:
Miasto wyjazdu:
Miasto docelowe:
Data wyjazdu:
Data powrotu:
Ilość osób:

Przepraszamy brak aktywnych połączeni dla podanych parametrów wyszukiwania, bardzo prosimy o wybór innego połaczenia.

Proszę o rozpoczęcie nowego wyszukiwania


Inline - modal window

 

proszę czekać szukam połączenia

 

Zadzwoń do nas 801 00 70 90 lub (+48 32) 445 70 90
0% prowizji !!

LUKSEMBURG

Przejazdy autobusowe do niektórych miejscowości realizowane są sezonowo, dlatego też połączenia mogą nie występować w wyszukiwarce.

Luksemburg położony jest w Europie Zachodniej. Stolicą tego kraju jest miasto o tej samej nazwie, będące jednocześnie największą atrakcją turystyczną.

Rezerwacji biletu autobusowego mogą Państwo dokonać on-line, korzystając z wyszukiwarki połączeń.
  

Znajduje się tu wiele cenionych zabytków, m.in. Pałac Wielkiego Księcia, jeden z najważniejszych zabytków całego kraju - Twierdza Luksemburg, pełniąca niegdyś funkcję obronną, późnogotycka Katedra Notre Dame, Place Guillaume II z ogromnym targiem, Filharmonia oraz zapierający dech w piersiach Most Adolfa, z którego rozciągają się niezapomniane widoki na miasto i rzekę Petrusse. Warto także odwiedzić miasto Vianden z szeregami średniowiecznych uliczek oraz otoczony zielenią Zamek Esch-sur- Sure. Obok Brukseli i Strasburga, miasto Luksemburg jest jedną z trzech stolic wspólnotowych Unii Europejskiej. Kuchnia luksemburska zdominowana została przez smaki okolicznych sąsiadów, jej podstawę stanowią głównie dania mięsne, ryby, gotowane ziemniaki i fasola oraz ciasto francuskie. W licznych restauracjach turyści mogą spróbować również typowo regionalnych potraw i trunków, np. wszelkiego rodzaju tarty, jabłka w cieście i różnego rodzaju piwa.