międzynarodowe bilety autokarowe

Wyszukiwarka połączeń
Rodzaj biletu
  • w jedną stronę
  • w obie strony
  • open
Kraj wyjazdu:
Kraj docelowy:
Miasto wyjazdu:
Miasto docelowe:
Data wyjazdu:
Data powrotu:
Ilość osób:

Przepraszamy brak aktywnych połączeni dla podanych parametrów wyszukiwania, bardzo prosimy o wybór innego połaczenia.

Proszę o rozpoczęcie nowego wyszukiwania


Inline - modal window

 

proszę czekać szukam połączenia

 

Zadzwoń do nas 801 00 70 90 lub (+48 32) 445 70 90
0% prowizji !!

ŁOTWA

Przejazdy autobusowe do niektórych miejscowości realizowane są sezonowo, dlatego też połączenia mogą nie występować w wyszukiwarce.

Łotwa leży w Europie Północnej i jest jednym z krajów nadbałtyckich. To najmniejsze państwo w Europie, liczące niewiele mieszkańców, z których znaczna część zamieszkuje w stolicy – Rydze.

Rezerwacji biletu autobusowego mogą Państwo dokonać on-line, korzystając z wyszukiwarki połączeń.

Tutejsze tereny są przeważnie równinne, a klimat umiarkowany. Kraj ten, choć mało znany, oferuje turystom liczne atrakcje, np. rozległe bałtyckie wybrzeże oraz masowe imprezy na powietrzu w okresie letnim. W Wielu miejscach można pływać kajakiem po okolicznych rzekach, takich jak: Salaca, Abava czy Gauja. Natomiast w okresie zimowym dużym powodzeniem cieszą się wyciągi narciarskie w Ergli i Sigulda. Ryga to miasto skomplikowanej historii i bogatego dziedzictwa kulturowego. Historyczne budowle zderzają się z nowoczesnością i sowieckimi blokami, tworząc wrażenie chaosu i niepoukładania. Warto zobaczyć m.in. kościół św. Piotra, targowisko miejskie w byłych hangarach zeppelinów, Bulwar Wolności oraz park Bastejkalns, gdzie upamiętniono poległych Łotyszy w obronie niepodległości. Kuchnia łotewska opiera się przede wszystkim na mięsie wieprzowym oraz rybach z dodatkami z warzyw strączkowych i maślanki. Można spróbować tutaj popularnych pierożków nadziewanych słoniną oraz różnego rodzaju ryb: śledzi, dorsza, makreli, flądry, pstrąga, karpia, szczupaka i leszcza. Regionalnych specjałów można skosztować w słynnej restauracji Valtera .