międzynarodowe bilety autokarowe

Wyszukiwarka połączeń
Rodzaj biletu
  • w jedną stronę
  • w obie strony
  • open
Kraj wyjazdu:
Kraj docelowy:
Miasto wyjazdu:
Miasto docelowe:
Data wyjazdu:
Data powrotu:
Ilość osób:

Przepraszamy brak aktywnych połączeni dla podanych parametrów wyszukiwania, bardzo prosimy o wybór innego połaczenia.

Proszę o rozpoczęcie nowego wyszukiwania


Inline - modal window

 

proszę czekać szukam połączenia

 

Zadzwoń do nas 801 00 70 90 lub (+48 32) 445 70 90
0% prowizji !!

HOLANDIA

Przejazdy autobusowe do niektórych miejscowości realizowane są sezonowo, dlatego też połączenia mogą nie występować w wyszukiwarce.

Holandia położona jest w Zachodniej części Europy, nad Morzem Północnym. Znana jest przede wszystkim jako jedno z najbardziej liberalnych państw świata. Jest to bardzo mały kraj, który żyje głównie z międzynarodowego handlu i od wieków utrzymuje przyjazne stosunki z cudzoziemcami.

Rezerwacji biletu autobusowego mogą Państwo dokonać on-line, korzystając z wyszukiwarki połączeń.

Jak mało gdzie, widać tutaj potęgę przyrody ujarzmionej ludzką ręką. Liczne budowle wodne, porty, wiatraki, poldery, urocze wsie oraz pola kwiatowe nadają Holandii charakter kraju praktycznie wykorzystującego dobra natury. Tutejsi mieszkańcy są otwarci i serdeczni, a turystów przyjmują w życzliwej atmosferze, oferując wiele atrakcji, m.in.: bajkowe parki rozrywki oraz średniowieczne zamki. Największą atrakcją Holandii niewątpliwie jest Amsterdam, gdzie można zobaczyć wiele zabytkowych świątyń i historycznych budynków. Znajduje się tu ogromny Plac Dam w centrum miasta z pięknym Pałacem Królewskim, gabinetem figur woskowych, pomnikiem pamięci ofiar II wojny światowej, a także założonym przez Polaka historycznym Hotelem Krasnapolskim. Turyści mogą tu również podziwiać stare kościoły, klasztory i mosty, a także ponad 600 Amsterdamskich Kanałów, koliście otaczających miasto. Oddają one dawny styl miasta, a w upalne dni przynoszą ulgę mieszkańcom. Ponadto z miastowych portów turyści mogą wyruszyć w rejs statkiem po malowniczych kanałach. Amsterdam cechuje głównie otwartość i wolność wyboru, lecz może największą atrakcją tego miasta jest narodowa różnorodność ludzi go zamieszkujących. Będąc w Holandii, warto również odwiedzić średniowieczne miasto Delft, gdzie znajduje się piękny rynek oraz wiele restauracji z regionalnymi potrawami. Kuchnia holenderska jest w zasadzie prosta i niezbyt bogata. Tradycyjne potrawy składają się przede wszystkim z ziemniaków, dużej ilości gotowanych warzyw, mięs i tłustych sosów.