międzynarodowe bilety autokarowe

Wyszukiwarka połączeń
Rodzaj biletu
  • w jedną stronę
  • w obie strony
  • open
Kraj wyjazdu:
Kraj docelowy:
Miasto wyjazdu:
Miasto docelowe:
Data wyjazdu:
Data powrotu:
Ilość osób:

Przepraszamy brak aktywnych połączeni dla podanych parametrów wyszukiwania, bardzo prosimy o wybór innego połaczenia.

Proszę o rozpoczęcie nowego wyszukiwania


Inline - modal window

 

proszę czekać szukam połączenia

 

Zadzwoń do nas 801 00 70 90 lub (+48 32) 445 70 90
0% prowizji !!

HISZPANIA

Przejazdy autobusowe do niektórych miejscowości realizowane są sezonowo, dlatego też połączenia mogą nie występować w wyszukiwarce.

Hiszpania położona jest na Półwyspie Iberyjskim. W jej skład wchodzą również Baleary na Morzu Śródziemnym, Wyspy Kanaryjskie na Morzu Atlantyckim, dwie kolonie w Afryce Północnej, a także wyspy północnej części Cieśniny Gibraltarskiej.

Rezerwacji biletu autobusowego mogą Państwo dokonać on-line, korzystając z wyszukiwarki połączeń.

Stolicą i największym miastem Hiszpanii jest Madryt, gdzie można zobaczyć wiele pięknych pałaców i katedr. Na południu kraju występuje klimat śródziemnomorski z gorącym latem i łagodna zimą. Na północy zmienia się w łagodny i wilgotny. Hiszpańskie plaże co rok przyciągają miliony turystów. Szczególnym powodzeniem cieszą się rajskie wyspy Kanaryjskie, malownicza i niewielka Minorka, słynna Majorka oraz stolica clubbingu – Ibiza. Na wybrzeżu Costa del Sol znajdują się miasta oferujące liczne rozrywki w klubach i dyskotekach. Imprezy trwają tutaj całą dobę, w noc i w dzień. Jedną z największych wysp Hiszpanii jest Majorka. Piaszczyste plaże, błękitna woda, majestatyczne góry, stare klasztory i ustronne wioski przyciągają tutaj turystów z całego świata. Z pobytu na wyspie będą zadowolone osoby ceniące spokojny wypoczynek nad wodą, jak również turyści preferujący aktywne spędzanie czasu. Majorka słynie z licznych jaskiń, będących dawniej kryjówką piratów, a dzisiaj stanowiących wielką atrakcję turystyczną. Warto odwiedzić również stolicę – Madryt, który znany jest przede wszystkim z bogatych muzeów. Jednym z najważniejszych na świecie jest muzeum Prado. Podobnie jak w Grecji, kuchnia hiszpańska ma charakter śródziemnomorski, bazujący na owocach morza i regionalnych przysmakach. Można spróbować tutaj m.in. gazpacho, walecjańską paellę czy też ośmiornicę po galicyjsku. Hiszpania słynie również z wyrobu wyśmienitych win.