międzynarodowe bilety autokarowe

Wyszukiwarka połączeń
Rodzaj biletu
  • w jedną stronę
  • w obie strony
  • open
Kraj wyjazdu:
Kraj docelowy:
Miasto wyjazdu:
Miasto docelowe:
Data wyjazdu:
Data powrotu:
Ilość osób:

Przepraszamy brak aktywnych połączeni dla podanych parametrów wyszukiwania, bardzo prosimy o wybór innego połaczenia.

Proszę o rozpoczęcie nowego wyszukiwania


Inline - modal window

 

proszę czekać szukam połączenia

 

Zadzwoń do nas 801 00 70 90 lub (+48 32) 445 70 90
0% prowizji !!

FRANCJA

Przejazdy autobusowe do niektórych miejscowości realizowane są sezonowo, dlatego też połączenia mogą nie występować w wyszukiwarce. 

Francja znajduje się w Europie Zachodniej, ale posiada również zamorskie terytoria na innych kontynentach. Część metropolitarna rozciąga się od Morza Śródziemnego do kanału La Manche i Morza Północnego.

Rezerwacji biletu autobusowego mogą Państwo dokonać on-line, korzystając z wyszukiwarki połączeń.

Kraj ten zaskakuje różnorodnością klimatu i krajobrazów, dlatego cieszy się popularnością wśród turystów przez cały rok. Amatorzy morskich kąpieli wyruszają latem na słynne Lazurowe Wybrzeże, gdzie mogą rozkoszować się błękitnym i przejrzystym morzem. Powodzeniem cieszą się również bogate miasteczka nad brzegiem, pełne luksusowych hotelów, willi i apartamentów. W Księstwie Monako odbywają się jedyne na świecie wyścigi samochodowe Formuły 1, a w Monte Carlo znajduje się niezliczona ilość kasyn i ekskluzywnych restauracji. W Cennes natomiast co roku odbywa się największy festiwal filmowy, na który zjeżdżają gwiazdy ekranu z całego świata. Symbolami Lazurowego Wybrzeża są Nicea i Saint- Tropez, miasta imponujące szerokimi, piaszczystymi plażami, barokowymi zabytkami i urokliwymi Starówkami z szeregiem kolorowych kamieniczek . Stolicą Francji i największą aglomeracją jest Paryż. Warto tutaj zobaczyć Luwr – najpiękniejszy pałac paryski z największym na świecie Muzeum Sztuki, a także Pałac Wersalski, Pola Elizejskie, słynny Łuk Triumfalny, Katedrę Notre-Dame oraz wieżę Eiffla. Przytulny i specyficzny klimat Paryża sprawił, że stał się on miastem artystów i zakochanych par. Kuchnia francuska jest wyrafinowana, lekka, a jednocześnie bardzo zróżnicowana. Popularne są tutaj owoce morza, żabie udka, ślimaki oraz drób. Jednakże Francja słynie najbardziej z doskonałych serów i win.