międzynarodowe bilety autokarowe

Wyszukiwarka połączeń
Rodzaj biletu
  • w jedną stronę
  • w obie strony
  • open
Kraj wyjazdu:
Kraj docelowy:
Miasto wyjazdu:
Miasto docelowe:
Data wyjazdu:
Data powrotu:
Ilość osób:

Przepraszamy brak aktywnych połączeni dla podanych parametrów wyszukiwania, bardzo prosimy o wybór innego połaczenia.

Proszę o rozpoczęcie nowego wyszukiwania


Inline - modal window

 

proszę czekać szukam połączenia

 

Zadzwoń do nas 801 00 70 90 lub (+48 32) 445 70 90
0% prowizji !!

ESTONIA

Przejazdy autobusowe do niektórych miejscowości realizowane są sezonowo, dlatego też połączenia mogą nie występować w wyszukiwarce.

Estonia znajduje się w Europie Północnej, nad Morzem Bałtyckim. To bardzo urokliwy i malowniczy kraj z licznymi lasami, jeziorami, wyspami i różnymi gatunkami dzikich zwierząt.

Rezerwacji biletu autobusowego mogą Państwo dokonać on-line, korzystając z wyszukiwarki połączeń.

Na bardzo małej powierzchni tego kraju znajduje się aż 38 rezerwatów przyrody, m.in. Rezerwat Biosfery nad Zatoką Matsal,Rezerwat Dziedzictwa Rebala, parki narodowe i krajobrazowe itd. Warto zobaczyć położone przy rosyjskiej granicy miasto Narva ze wspaniałą kaskadą wodospadów, licznymi hotelami i uzdrowiskami. Stolicą Estonii jest Tallin – miasto z pięknymi zabytkami, średniowiecznym rynkiem i jedną z najpiękniejszych Starówek w Europie. Znajduje się tu również wiele muzeów, kościołów oraz stare mury obronne z basztami. Godne polecenia są również miasta: Tartu, Parnava i Haapsalu, w których napotkamy na szereg imponujących zabytków o zadziwiającej architektrze. Od strony kulinarnej Estonia nieco przypomina Polskę. Popularne są tutaj dania z mięsa wieprzowego, ziemniaków, kapusty i kaszy. W reginalnych restauracjach turyści mogą spróbować również tzw. Silgusoust (czyli śledzia z boczkiem i śmietaną) oraz Vervivorst (kaszanki z jęczmieniem) oraz nietypowych dań mięsnych z jelenia, dzika, a nawet niedźwiedzia. Dużym powodzeniem cieszy się Kali, czyli bezalkoholowy kwas chlebowy.