międzynarodowe bilety autokarowe

Wyszukiwarka połączeń
Rodzaj biletu
  • w jedną stronę
  • w obie strony
  • open
Kraj wyjazdu:
Kraj docelowy:
Miasto wyjazdu:
Miasto docelowe:
Data wyjazdu:
Data powrotu:
Ilość osób:

Przepraszamy brak aktywnych połączeni dla podanych parametrów wyszukiwania, bardzo prosimy o wybór innego połaczenia.

Proszę o rozpoczęcie nowego wyszukiwania


Inline - modal window

 

proszę czekać szukam połączenia

 

Zadzwoń do nas 801 00 70 90 lub (+48 32) 445 70 90
0% prowizji !!

DANIA

Przejazdy autobusowe do niektórych miejscowości realizowane są sezonowo, dlatego też połączenia mogą nie występować w wyszukiwarce.

Królestwo Danii jest najmniejszym państwem w Europie, położonym w Skandynawii, pomiędzy Morzem Północnym a Morzem Bałtyckim. W jego skład wchodzą również Wyspy Owcze oraz Grenlandia.

Rezerwacji biletu autobusowego mogą Państwo dokonać on-line, korzystając z wyszukiwarki połączeń.

Jest to kraj nizinny, którego większość terenu zajmują rozległe lasy i wrzosowiska. Jedną z najważniejszych wysp Danii jest Zelandia, na której wybrzeżu znajduje się stolica – Kopenhaga. Miasto słynie z posągu Małej Syrenki, postawionego w hołdzie dla duńskiego pisarza Hansa Christiana Andrsena oraz restauracji Nomy, uznanej za najlepszą na świecie. Kopenhaską architekturę poniekąd dominują prostota i minimalizm, jednakże baśniowe zamki Rosenbog i Amalienborg zestawione z nowoczesnymi budowlami, nadają miastu niepowtarzalnego charakteru. Dania przyciąga turystów czystym powietrzem, malowniczymi plażami na wybrzeżach Bałtyku oraz wspaniałymi krajobrazami, na których malują się zielone wzgórza, liczne zatoki i polodowcowe jeziora. To niemalże idylliczna kraina spokoju i dobrobytu, gdzie żyje się długo i szczęśliwie. Dania powszechnie znana jest z nowoczesnej architektury i dbałości o przyrodę. Zdrowy styl życia oraz troska o środowisko naturalne jest dewizą Duńczyków, dlatego bardzo popularnym środkiem transportu są tutaj rowery. Kuchnia duńska to przede wszystkim śródziemnomorskie potrawy, takie jak: owoce morza, homary, kraby, kawior oraz makrela i śledzie serwowane na różne sposoby. Ważnym elementem jest również piwo. Dzięki zabytkowym miasteczkom i urokliwym krajobrazom, kraj ten przyciąga turystów ceniących spokój i odpoczynek na łonie przyrody.