międzynarodowe bilety autokarowe

Wyszukiwarka połączeń
Rodzaj biletu
  • w jedną stronę
  • w obie strony
  • open
Kraj wyjazdu:
Kraj docelowy:
Miasto wyjazdu:
Miasto docelowe:
Data wyjazdu:
Data powrotu:
Ilość osób:

Przepraszamy brak aktywnych połączeni dla podanych parametrów wyszukiwania, bardzo prosimy o wybór innego połaczenia.

Proszę o rozpoczęcie nowego wyszukiwania


Inline - modal window

 

proszę czekać szukam połączenia

 

Zadzwoń do nas 801 00 70 90 lub (+48 32) 445 70 90
0% prowizji !!

CZECHY

Przejazdy autobusowe do niektórych miejscowości realizowane są sezonowo, dlatego też połączenia mogą nie występować w wyszukiwarce.

 Czechy położone są w Europie Środkowej. Teren tego państwa otaczają pasma górskie Sudetów, Karkonoszy, Rudaw, Gór Izerskich i Lasu Czeskiego.

Rezerwacji biletu autobusowego mogą Państwo dokonać on-line, korzystając z wyszukiwarki połączeń.

Co roku przybywa tutaj kilkanaście milionów turystów, z których większość przejeżdża tranzytem. Główną atrakcją turystyczną Czech jest stolica - Praga. Jeden z najbardziej imponujących czeskich zabytków to największy zespół zamkowy na świecie - Hradczany, wpisany do księgi rekordów Guinessa i na listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. Chlubą tego kompleksu zabytkowego jest wybudowana w gotyckim stylu Katedra św. Wita. Warto również odwiedzić dawne żydowskie getto Jozefov oraz słynący z zabytkowych kamienic Rynek Starego Miasta, gdzie znajduje się Kościół Tyński i Ratusz Staromiejski ze słynnym zegarem astronomicznym. Wśród pozostałych miejsc najczęściej zwiedzane przez turystów są m.in. : Brno, Ołomuniec, Pilzno, Czeskie Budziejowice i Ostrava. Międzynarodową renomą cieszą się czeskie uzdrowiska: Karlowe Wary i Mariańskie Łaźnie. Kuchnia czeska jest bardzo mocno zakorzeniona w tradycji i obfituje w dania przyrządzane według starych receptur. Jada się tu przede wszystkim wszelkiego rodzaj mięsa, wędliny, a także popularne knedliki. Wspaniała stolica, bogata kuchnia, zabytkowe miasta i liczne szlaki górskie sprawiają, że Czechy uznane są za jedno z najbardziej atrakcyjnych miast w Europie.