międzynarodowe bilety autokarowe

Wyszukiwarka połączeń
Rodzaj biletu
  • w jedną stronę
  • w obie strony
  • open
Kraj wyjazdu:
Kraj docelowy:
Miasto wyjazdu:
Miasto docelowe:
Data wyjazdu:
Data powrotu:
Ilość osób:

Przepraszamy brak aktywnych połączeni dla podanych parametrów wyszukiwania, bardzo prosimy o wybór innego połaczenia.

Proszę o rozpoczęcie nowego wyszukiwania


Inline - modal window

 

proszę czekać szukam połączenia

 

Zadzwoń do nas 801 00 70 90 lub (+48 32) 445 70 90
0% prowizji !!

CHORWACJA

Przejazdy autobusowe do niektórych miejscowości realizowane są sezonowo, dlatego też połączenia mogą nie występować w wyszukiwarce.

Chorwacja znajduje się na pograniczu Europy Środkowej i Południowej, nad Morzem Adriatyckim. Ciepły klimat oraz niezwykłe bogactwo przyrody i architektury sprawiają, że jest to jeden z najchętniej odwiedzanych krajów w Europie.

Rezerwacji biletu autobusowego mogą Państwo dokonać on-line, korzystając z wyszukiwarki połączeń.
  

To istny raj dla miłośników przyrody i kąpieli w ciepłych wodach. Podczas nurkowania, podziwiać można wspaniały podwodny świat, zatopione żaglowce, skały porośnięte rafą koralową, morskie jaskinie i antyczne łodzie. Chorwaci to ludzie uprzejmi, pogodnie nastawieni do turystów. Na miejsca noclegowe oferują liczne prywatne kwatery i domki. Nie brakuje również luksusowych hoteli z basenami i typowych kurortów wypoczynkowych. Chorwacja posiada trzy główne ośrodki turystyczne, co roku masowo oblegane przez obcokrajowców. Są to: wybrzeże Morza Adriatyckiego, Zagrzeb oraz Jeziora Plitwickie. Warto również pozwiedzać ten kraj na własną rękę, wybierając się w podróż samochodem, gdyż drogi są w bardzo dobrym stanie, a wycieczka nie stanie się męcząca. Wzdłuż tras podziwiać można Podgórze Velebitu, Przedgórze Dynarskie oraz urokliwe miasteczka, jak: Krapina, gdzie odkryto szczątki prehistorycznego człowieka, Otocac z murami i basztami obronnnymi, fenomenalny kanion w Obrovac, a także wyspę Murter. Kraj ten cieszy się powodzeniem głównie dzięki pięknemu wybrzeżu i dużej liczby słonecznych dni w roku. Liczne plaże i zatoki pozwalają na błogi wypoczynek wśród ciepłych wód Adriatyku. Oprócz tego znajduje się tu aż 7500 jaskiń 1185 wysepek położonych wzdłuż brzegu. To bardzo malownicze państwo o niezwykle bujnej roślinności i wspaniałych krajobrazach, które podziwiać można na każdym kroku. Krystalicznie czyste wody efektownie łączą się z z Alpami i Równiną Panońską, tworząc niezapomniane widoki. Tutejsi ludzie są wyjątkowo gościnni, ceny przystępne, a kuchnia przepyszna. Królują potrawy lekkie, śródziemnomorskie, czyli głównie ryby i owoce morza. Bardzo często jada się również świeże warzywa, owoce i wykwintne sery. Chorwacja słynie również z wyrobu doskonałych win i upraw lawendy.