międzynarodowe bilety autokarowe

Wyszukiwarka połączeń
Rodzaj biletu
  • w jedną stronę
  • w obie strony
  • open
Kraj wyjazdu:
Kraj docelowy:
Miasto wyjazdu:
Miasto docelowe:
Data wyjazdu:
Data powrotu:
Ilość osób:

Przepraszamy brak aktywnych połączeni dla podanych parametrów wyszukiwania, bardzo prosimy o wybór innego połaczenia.

Proszę o rozpoczęcie nowego wyszukiwania


Inline - modal window

 

proszę czekać szukam połączenia

 

Zadzwoń do nas 801 00 70 90 lub (+48 32) 445 70 90
0% prowizji !!

BELGIA

Przejazdy autobusowe do niektórych miejscowości realizowane są sezonowo, dlatego też połączenia mogą nie występować w wyszukiwarce.

Królestwo Belgii leży w zachodniej Europie w południowych Niderlandach, w zlewisku Morza Północnego. Teren kraju składa się w większości z nadmorskich nizin powstałych w wyniku osuszenia, które wykorzystywane są powszechnie w rolnictwie. Na południu kraju wznoszą się zielone Góry Ardeny.

Rezerwacji biletu autobusowego mogą Państwo dokonać on-line, korzystając z wyszukiwarki połączeń.

W Belgii warto zobaczyć przede wszystkim zabytkowe miasta, takie jak: Bruksela, Antwerpia, Gandawa i Brugia. Bardzo chętnie odwiedzane są również nadmorskie uzdrowiska Spa i Ostenda. Walorem turystycznym tego kraju są mocno utrwalone w kulturze tradycje ludowe, a w tym tkactwo i koronkarstwo. Belgia znana jest również z kunsztownego wyrobu wyśmienitej czekolady. Główną atrakcją turystyczną tego kraju jest stolica – Bruksela, pełniąca rolę siedziby Parlamentu Europejskiego i uznawana za serce Europy. Znajduje się tu wspaniały Grand Palace, gdzie można podziwiać bogato zdobione kamienice oraz Ratusz i Dom Króla ze wspaniałą kolekcją ceramiki i srebra. W Brukseli napotkamy również na liczne sklepiki z ręcznie wykonanymi czekoladowymi smakołykami o przedziwnych kształtach i smakach. Kuchnia belgijska jest wysoko ceniona na całym świecie, jada się tu powszechnie ryby i owoce morza, a szczególnie małże. Mieszkańcy Belgii cenią sobie zdrowy styl życia, dlatego też chętnie zastępują samochody rowerami, a w całym kraju napotkamy wiele wypożyczalni rowerowych.