międzynarodowe bilety autokarowe

Wyszukiwarka połączeń
Rodzaj biletu
  • w jedną stronę
  • w obie strony
  • open
Kraj wyjazdu:
Kraj docelowy:
Miasto wyjazdu:
Miasto docelowe:
Data wyjazdu:
Data powrotu:
Ilość osób:

Przepraszamy brak aktywnych połączeni dla podanych parametrów wyszukiwania, bardzo prosimy o wybór innego połaczenia.

Proszę o rozpoczęcie nowego wyszukiwania


Inline - modal window

 

proszę czekać szukam połączenia

 

Zadzwoń do nas 801 00 70 90 lub (+48 32) 445 70 90
0% prowizji !!

AUSTRIA

Przejazdy autobusowe do niektórych miejscowości realizowane są sezonowo, dlatego też połączenia mogą nie występować w wyszukiwarce.

Austria to kraj położony w środkowej Europie ze stolicą w Wiedniu. Górzyste tereny oraz niezwykłe bogactwo kultury i sztuki przyciąga każdego roku rzesze turystów. To tutaj urodzili się najwybitniejsi kompozytorzy muzyki klasycznej, m.in. Mozart, Haydn i Strauss, czyniąc ten kraj kolebką muzyki poważnej.

Rezerwacji biletu autobusowego mogą Państwo dokonać on-line, korzystając z wyszukiwarki połączeń.

Piękno i majestat austriackiej architektury widoczne jest tutaj w każdym mieście. Warto zobaczyć Wiedeń, Salzburg i Graz - miasta wyróżnione przez UNESCO jako światowe dziedzictwo kultury, gdzie przy średniowiecznych placach i wąskich uliczkach wznoszą się gotyckie, renesansowe i barkowe budowle. Na terenie całej Austrii znajduje się wiele zamków i twierdz, przywodzących na myśl historyczne czasy. Ogromne kompleksy pałacowe i ogrodowe w Wiedniu, Burgenlandzie, Karyntii i Dolnej Austrii przypominają o świetności dawnych monarchii. Austriackie zabytki harmonijnie wplatają się w nowoczesną architekturę, w których tętni życie na ulicach handlowych i w stylowych kawiarniach. Jednakże wystarczy tylko wyjechać z miasta, aby znaleźć się w otoczeniu ciszy i wspaniałej górskiej przyrody, gdzie napotkamy niezliczoną ilość tras narciarskich. Trasy alpejskie przez wielu uznawane są za jedne z najpiękniejszych na świecie, a doskonale rozwinięta infrastruktura sprawia, że Austria stała się dla narciarzy jednym z najważniejszych punktów wypadowych. Cesarski klimat miast, parki narodowe oraz krystaliczne jeziora sprawiają, że kraj ten przez cały rok jest atrakcyjny turystycznie dla ludzi z całego świata.