międzynarodowe bilety autokarowe

Wyszukiwarka połączeń
Rodzaj biletu
 • w jedną stronę
 • w obie strony
 • open
Kraj wyjazdu:
Kraj docelowy:
Miasto wyjazdu:
Miasto docelowe:
Data wyjazdu:
Data powrotu:
Ilość osób:

Przepraszamy brak aktywnych połączeni dla podanych parametrów wyszukiwania, bardzo prosimy o wybór innego połaczenia.

Proszę o rozpoczęcie nowego wyszukiwania


Inline - modal window

 

proszę czekać szukam połączenia

 

Zadzwoń do nas 801 00 70 90 lub (+48 32) 445 70 90
0% prowizji !!

Przewoźnicy

 

     
     
 
 

 
     
   
   
 
 

 

 

Krótka charakterystyka wybranych partnerów

 • Biuro podróży Sindbad to jedno z największych i najstarszych przedsiębiorstw organizujących przejazdy autokarowe po Polsce i Europie. Z myślą o swoich klientach firma zgromadziła nowoczesną, liczącą 95 autobusów flotę pojazdów, gwarantującą komfortową podróż i bezpieczne dotarcie do celu. W ramach swoich usług Sindbad organizuje przewozy autokarowe do Niemiec, Austrii, Holandii, Francji, Szwajcarii oraz Belgii.

  Biuro Podróży Sindbad nieustannie poszerza i udoskonala swoją ofertę, czego najlepszym przykładem jest stworzenie platformy Sindbad grupującej firmy takie jak: Sindbad, Janosik, Riviera, Albatros i Interbus. Efektem współpracy jest niezwykle bogata oferta przejazdów autokarowych w bardzo atrakcyjnych cenach.

 

 • Eurobus jest jednym z liderów branży przewozów autobusowych na terenie Polski jak i Europy. Platforma Eurobus zrzesza największych krajowych przewoźników autobusowych: Eurotrans, Orland, Trans Service, Active Trade, Almabus, Biacomex, Intercars, Juventur, PKS Stalowa Wola, PPKS Warszawa i Riviera.

  Platforma oferuje przewozy autokarowe do największych miast zarówno na zachodzie, jak i wschodzie kontynentu. Firma organizuje przewozy do Anglii, Niemiec, Francji, Włoch i na Ukrainę. Eurobus regularnie poszerza swoją ofertę o nowe połączenia, a także wzbogaca swoją flotę nowoczesnych i komfortowych autokarów.

 

 • Eurolines jest jedną z największych sieci połączeń autokarowych na kontynencie. Organizacja skupia 33 firmy przewozowe z całej Europy, które oferują bilety autobusowe na kursy do ponad 600 punktów.
  Eurolines oferuje bilety autokarowe do:
  1. Francji
  2. Niemiec
  3. Włoch
  4. Belgii
  5. Holandii
  Obok niezmiernie bogatej oferty przewozów, atutami sieci Eurolines jest doświadczenie, wysoka jakość usług oraz nowoczesna flota pojazdów. Wszystkie przewozy realizowane są autokarami zapewniającymi wysoki komfort podróży (TV, barek, WC) oraz bezpieczeństwo.