międzynarodowe bilety autokarowe

Wyszukiwarka połączeń
Rodzaj biletu
  • w jedną stronę
  • w obie strony
  • open
Kraj wyjazdu:
Kraj docelowy:
Miasto wyjazdu:
Miasto docelowe:
Data wyjazdu:
Data powrotu:
Ilość osób:

Przepraszamy brak aktywnych połączeni dla podanych parametrów wyszukiwania, bardzo prosimy o wybór innego połaczenia.

Proszę o rozpoczęcie nowego wyszukiwania


Inline - modal window

 

proszę czekać szukam połączenia

 

Zadzwoń do nas 801 00 70 90 lub (+48 32) 445 70 90
0% prowizji !!

Poradnik podróżnika

Drodzy Państwo, aby Wasza podróż była jak najmniej uciążliwa i przyjemna prosimy o zapoznanie z kilkoma istotnymi informacjami.


1. Przygotowanie do Podróży.
a) Bagaż
Przygotowując się do podróży proszę zawsze pamiętać o limitach bagażu określonych w Warunkach Przewozu. Rzeczy potrzebniejsze w czasie podróży proszę spakować do bagażu podręcznego, tak aby mieć do nich dostęp.
b) Ubiór
Proszę pamiętać, że w autokarze temperatura jest zawsze inna niż na zewnątrz. Latem jest chłodniej , gdyż jest włączona klimatyzacja, zimą cieplej, bo działa ogrzewanie. Radzimy ubrać się tak żeby mieć na sobie coś lekkiego i mieć możliwość ewentualnie założenia czegoś cieplejszego.
c) Dolegliwości związane z podróżą
Aby uniknąć dolegliwości związanych z przejazdem autokarem radzimy aby w dniu wyjazdu spożywać lekko strawne potrawy. Proszę również zaopatrzyć się w aptece w odpowiednie środki, które zminimalizują dolegliwości.

2. Stawienie się na miejscu odjazdu autokaru.
Miejsce odjazdu jak i godzina oznaczone są zawsze na bilecie autokarowym, jak również w rozkładzie jazdy. Prosimy aby zawsze stawiać się pół godziny wcześniej, tak aby nie opóźniać autokaru, by mógł planowo odjechać. Mogą się zdarzyć sytuacje, że autokar się znacznie spóźni. Należy w takiej sytuacji skontaktować się z przewoźnikiem, aby uzyskać informację na temat przyczyn opóźnienia. Jeżeli nie mają Państwo takiej możliwości trzeba cierpliwie czekać, aż autokar przyjedzie. Jeżeli mają Państwo bilet i oczekują Państwo w dobrym miejscu autokar musi na pewno po Państwa przyjechać.

3. Podróż autokarem.
Sama podróż czasami bardzo długa nie zawsze musi być męcząca. Dla Państwa wygody i komfortu autokary wyposażone są w telewizory, które umilą i względnie skrócą Państwu przejazd autokarem. Na każdym przystanku radzimy wyjść z autokaru, przespacerować się trochę wykonać kilka prostych ćwiczeń, tak aby po długiej jeździe przywrócić prawidłowe krążenie w organizmie.